niedziela, 19 stycznia 2014

Ekologia u mnie. :)Stawiamy na ekologię, sortujemy śmieci i przestajemy znosić foliówki marketowe. Ostatnio pan w warzywniaku zdziwił się jak mu podałam swoją ekosiadkę do zważenia ziemniaków. Ta jest z dłuższym uchwytem, na życzenie mojej młodzieży, która lubi ciężary nosić na ramieniu. I w takt muzyki biega po zakupy. 
A po zakupach cebulkę np można włożyć do eko pojemnika. :)
 Pomysł na zbliżające się święto. Sama ze swojego życia nie mam zbyt wielu wspomnień dziadkowych, babcinych nie mam wcale. A taki zeszycik można podarować, a babcia i dziadek mogą spisywać swoje
wspomnienia, zapiski codzienne, a wnuczęta kiedyś to przeczytają i docenią ich życie.
Nowy poplątaniec, ciekawe zestawienie kolorystyczne. 


Skrzydełka o zapachu lawendy, zdobią i pachną.
Dziękuję za odwiedziny, życzliwość i komentarze. Zapraszam na Candy wszystkich którzy lubią niespodzianki. :) Miłego tygodnia.

7 komentarzy:

 1. Tyle cudowności! Podziwiam, podziwiam!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Torby super! wszystko świetne :-)
  ja też walczę z nadmiarem foli w domu, nawet chodziłam do UM w sprawie segregacji foli , bo w naszej segregacji uwzględniono tylko butelki typ PET.
  Uściski cieplutkie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale śliczności!!!
  A ten muzyczny motyw, jakbym miała już gdzieś widzieć... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. O rety. Ale u Ciebie różności - cudowności. Super. U mnie torba bawełniana leży w szafie i czeka na ozdobienie. Może się kiedyś doczeka :) Coś ostatni rok u mnie zastój twórczy. Wszystko przez stres, eh...
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Też jestem ekologicznie zakręcona, więc jak najbardziej jestem za takimi rozwiązaniami :). Takie torby wyglądają dużo lepiej niż zwykłe foliówki :). Cudne prace - wszystko mi się podoba, a w szczególności te skrzydełka :). Super :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To jeszcze raz ja ;-)
  Zapraszam do siebie po wyróżnienie :-)
  http://oo-lexiesart.blogspot.com/2014/01/wyroznienie.html
  Pozdrawiam
  Ola - Lexie's Art

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ cudowności natworzyłaś, na dodatek tak jak lubię najbardziej czyli przydatnych w gospodarstwie domowym. Eko zakręcenie też mnie dopadło i oby nas było więcej to jest szansa że pozostawimy potomnym po sobie czysty świat. Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń